اعتراض مجید ضیایی پرور مدیر عامل شرکت استارتاپی کشاورزی به وزیر جهاد کشاورزی در پی افزایش قیمت کودهای شیمیایی

مجید ضیایی پرور مدیر عامل و موسس شرکت استارتاپی ثمر در حوزه کشاورزی در اعتراض به افزایش 400 درصدی قیمت کودهای شیمیایی گفت : وزیر محترم جهاد کشاورزی ، شما متولی و سکاندار وزارت جهاد کشاورزی هستید ،شما به عنوان نماینده ۲۷ میلیون کشاورز و دامدار و باغدار و زنجیره های وابسته در این اوضاع نابسامانی بازار محصولات و تولیدات مختلف وظیفه دارید از کشاورزان این مرز و بوم مظلوم دفاع کنید ، آنهم از نوع جانانه و نه کاغذ بیهوده پرانی ، باید بایستید در مقابل افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت کودهای شیمیایی ، دولت جوابتان نمی‌دهد به نهادهای بالا تر اعتراض کنید طوری که ما حداقل در این پایین صدای شما را بشنویم ، چه کسی در مقابل امنیت غذایی کشور جز شما در صدر وزارت متبوعتان مسئول است ؟

نمی توانید؟؟؟ لااقل با یک استعفا ما را خوشحال کنید ، این همه انفعال ! این همه بی توجهی ! همه‌چیز با چند مصاحبه رفع و رجوع شد ؟ شما مگر بلند گو ندارید ، مگر مجری ندارید مگر حنایتان در دولت رنگی ندارد ؟
در این چند روزه که مصادف با عزای سالار شهیدان بود و گذاشتید مصوبه را در همین مدت ابلاغ کردید که شیوه قرون وسطایی است که نخ نما هم شده است بسان آقای رئیسی که مصوبه افزایش ۳۰۰ درصدی را در روز جمعه دستور اجرا فرمودند !

از سنگ صدا بلند شد و از شما و زیر مجموعه شما صدایی در نیامد ، فقط بلدید سامانه بی در و پیکری با آن همه سرو صدا بسازید که از هر سوراخش نشتی بدهد ؟
از شما توقع میرود صدایی داشته باشید ،نمی توانید و حریف دولت نمی شوید کاری بکنید بدانیم وجود دارید و هستید .

ابراز وجود کنید و پاسخگو باشید و از حق کشاورزان که مظلومان همیشه تولیدند دفاع کنید و گرنه خوشحالمان کنید که دیگر نیستید و نخواهیم دیدتان .

مجید ضیایی پرور

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.