آموزش و ترویج کشاورزی

آموزش و ترویج کشاورزی و دامپروری از مجموعه رسالتهایی است که مجموعه بازار کشاورزی “ثمر” در ارتقا و بالا بردن سطح دانش و آگاهی کاربران و همراهان عزیز برای خود طرح و در آن جهت گام بر می دارد ، ارائه مطالب آموزشی و ترویجی بروز و جدید در حوزه کشاورزی ،باغبانی و دامپروری با شرح و توضیحات کامل به انظمام تصویر و ویدئوی آموزشی .

از همین رهگذر شبکه های اجتماعی قدرتمند و بروز ” ثمر” هم به کمک آمده اند و شما عزیزان می توانید در تلگرام ،اینستاگرام ، یوتیوب ، آپارات و لینکدین نیز همراه ما باشید.

این همراهی کمک می کند تا در آینده نه چندان دوربه موازات آموزشهای هدفمند نوین و مدرن کشاورزی و دامپروری همراه با جریان نوین و سودمند آن سطح سواد رسانه ای جامعه عزیز کشاورزی ارتقا و در همین رهگذر بازار مبادلات کشاورزی نیز که قطعا از بازیگران آن که همان فعالان این حوزه هستند جدا نباشد و بازار کشاورزی هم ارتقا و بهینه گردد، این کمک خواهد کرد تا دست واسطه هایی که از عدم شفافیت موجود در بازار که همیشه بوده و قطعا هم در آینده خواهد کاست.

افزایش سواد رسانه ای در حوزه کشاورزی

مطالب آموزشی در حوزه کشاورزی ،دامپروری و باغداری هم در موضوع واکاوی موضوعات و مطالب درگیر روزمره زندگی کاری کشاورزان و دامداران و باغداران و هم در حوزه زندگی روستایی و عشایری خواهد بود .
در ادامه سعی خواهد شد تا به مرور کاربردها ،مسایل و مشکلات و معضلاتی از بخش کشاورزی که می تواند توسط اپلیکیشن ” همراه بازار کشاورزی” که اصطلاحا اپلیکیشن “ثمر” هم نامیده می شود طرح و به تاثیر گذاری مثبت آن بر ارتقای زندگی روستاییان هم توجه گردد ،کسانی که از نقش آفرینان اصلی حوزه کشاورزی ،دامپروری و باغداری و در فاز جلوتر صنایع دستی روستایی و عشایری هستند .

ما در مجموعه همراه بازار کشاورزی “ثمر” بر آنیم تا در این راه با بهترین و حرفه ای ترین روش ممکن و از بعد “آموزش” به آن بپردازیم.