دستگاه سنگ جمع کن و مزایای استفاده از آن در کشاورزی

0

دستگاه سنگ جمع کن ماشینی است که برای جمع آوری انواع سنگ های ریز و درشت ( اندازه از ۴۵ تا ۶۰۰ میلیمتر و تا ۱۰۰ کیلوگرم وزن ) از زمین کشاورزی و یا برای عملیات راهسازی و تسطیح راه استفاده می شود. و با این عمل تا حد زیادی سرعت و بهره وری کار را افزایش می دهد.

دستگاه سنگ جمع کن

دستگاه سنگ جمع کن توانایی جمع آوری و خارج نمودن سنگهای موجود در مزرعه به قطر بیشتر از ۳ سانتیمتر از سطح خاک و تا عمق ۲۰ سانتیمتری را دارا میباشد.

با توجه به وجود سنگهای بسیار در مزارع کشور و عدم جمع اوری آنها که باعث خسارات بسیاری به ادوات و ماشینهای در حال کار در مزرعه ونیز به خود محصول در مراحل مختلف رشد وارد میشود.

بدین جهت با بکارگیری دستگاه سنگ جمع کن کلیه سنگهای موجود در سطح مزرعه جمع آوری شده و با توجه به مخزن دستگاه به خارج از محیط کار انتقال داده می شود.

با استفاده از این دستگاه در مزرعه شاهد بازدهی بالای محصولات بعدی وکاهش هزینه ناشی از صدمات وارده به ادوات خواهید بود.

دستگاه سنگ جمع کن

سایر محصولات:

کلتیواتور و آشنایی با انواع آن

گاو آهن و کاربرد آن در کشاورزی

عملیات خاک ورزی و معرفی انواع روش های آن

مزایای سنگ جمع کن دقایق:

  • این دستگاه طوری طراحی شده است که فقط سنگها را جمع آوری کرده و خاک اضافی از بین شیارها به زمین میریزد.
  • یکی از مزایای دیگر این دستگاه نسبت به دستگاههای مشابه توانایی جمع آوری سنگهای بزرگ است.
  • با توجه به وجود ناخنک های قدرتمند و فرو رفتن آنها در زمین امکان پاکسازی سنگهای کوچک مدفون در زمین نیز وجود دارد.
  • تایرهای مورد استفاده در این دستگاه مناسب برای کار در شرایط و محیط های خشک و مرطوب می باشند. از طرفی عرض دستگاه از عرض تراکتور کمتر بوده که باعث افزایش سهولت کار میگردد.
  • تقسیم نیروی وارد بر بدنه و فریم دستگاه بطور یکسان و وجود تقویتی مناسب، افزایش طول عمر دستگاه را به ارمغان می آورد.
  • دندانه های قسمت گردان با نوع خاصی از جوشکاری مقاوم شده اند تا در برخورد با سنگها احتمال سایش آنها از بین برود. اینکار علاوه بر بالابردن توان دستگاه باعث افزایش طول عمر و امنیت آن نیز می شود.
  • اضافه کردن فنر در قسمت گردان باعث نرمی کارکرد ماشین، عدم وارد کردن فشار زیاد بر روی دستگاه، جلوگیری از آسیب دیدن قطعات و در نتیجه بازدهی بیشتر آن میشود. 
  • هیدروموتور دستگاه از برترین برند های اروپایی انتخاب شده است. همچنین شیلنگها، زنجیرها و اتصالات با بالاترین کیفیت بر روی دستگاه نصب شده و توسط لایه ای محافظ، از صدمه دیدن محافظت شده اند. 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما ( اینجا کلیک کنید )