شرکت خدمات حمایتی: اولویت توزیع کودهای یارانه‌ای برای گندم است

به گزارش ثمر اقتصادی  به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی، حمید رسولی در نشست مشترک این شرکت و بنیاد ملی گندم‌کاران کشور ضمن ارایه گزارشی از تامین، تدراک و توزیع کودهای یارانه‌ای اعلام کرد: از مقدار دو میلیون تن کود اوره که توزیع آن در سال 1399 در تعهد شرکت خدمات حمایتی کشاورزی است، تاکنون مقدار یک میلیون و 103 هزار تن کود اوره در سراسر کشور از طریق کارگزاران توزیع شده است.

وی افزود: در زمینه کودهای فسفاته و پتاسه نیز تا امروز توزیع مناسبی در سراسر کشور انجام شده و کشاورزان محصولات اساسی می‌توانند برای خرید به کارگزاران منطقه خود مراجعه کنند.

ر این نشست، عطاءالله هاشمی رئیس بنیاد ملی گندمکاران نیز ضمن تشریح جایگاه این بنیاد بر اهمیت همکاری با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی تاکید و همکاری در زمینه نظارت بر توزیع و مصرف کودهای یارانه‌ای را پیشنهاد کرد.

گفتنی است‎؛‌ تعامل با تشکل‌های کشاورزی برای شرکت خدمات حمایتی کشاورزی حایز اهمیت بوده و این شرکت در برنامه‌ریزی‌های خود به ویژه در ماه‌های اخیر تلاش می‌کند از ظرفیت‌های تشکل‌ها جهت بهینه‌سازی گردش کار توزیع نهاده‌های کشاورزی استفاده کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.