وضعیت کشاورزان به فلاکت رسیده است!

مجید ضیایی پرور مدیر عامل شرکت استارتاپی ثمربا تشکر و تایید سخنان آقای مطهری ،نماینده گرمسار در مجلس شورای اسلامی که در مصاحبه ای گفته بودند: “وضعیت کشاورزان به فلاکت رسیده است ، وزارت جهاد کشاورزی اختیار ندارد و بخشی از اختیارات این وزارتخانه به وزارت صمت داده شده است.” افزود ، جناب مطهری ، نماینده محترم مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی ، وضعیت کشاورزان فلاکت بار شده است آنهم در دولت تدبیر و امید ، با وزارتخانه ای که به فرمایش شما نه تیغ برانی در کابینه دارد ، نه کادر پر نفوذی برای حمایت از کشاورز و نه وزیر صریح الهجه و پرتوانی در حمایت از کشاورزان ، بخش مهمی از اختیاراتش را هم همین شما عزیزان در مجلس شورای اسلامی به وزارت صمت «که اکنون بدلیلی که خود شما بهتر میدانید در مجلس چه خبر است» با سرپرستی بی انگیزه به فرمایش حضرتعالی اداره میشود .

سوال ما از شما این است ؟

با افزایش ۴۰۰ درصدی قیمت کودهای شیمیایی و فلاکت بار توصیف کردن وضعیت کشاورزان ، چاره کار در سکوت نمایندگان است !
شما پس چه میکنید در مجلس !

وقتی وزیری میگوید جایی برای اعتراض به قیمت کودهای شیمیایی نیست این حرف دولت است ، در جلسه سوال از وزیر این هفته چرا هیچ سوالی در این باره از وزیر نپرسیدید ؟
حدود ۳۰۰ نماینده بر کرسی تکیه داده مجلس یک نفرتان این سوال کلیدی را نپرسید در صورتی که همین موضوع کافیه تا یک وزیر استیضاح شود .

امیدواریم به پاس سوگند نمایندگی تان فکری به حال التیام زخمهای تولید در بخش کشاورزی کنید ، اصلاح ساختار فکری و نیرویی توانمند ، علمی و چالاک که در عین حال دلسوز و انقلابی باشند و درد دل کشاورز آفتاب خورده را بداند حداقل خواسته کشاورزان است .

اما آنچه اکنون شما را در بوته آزمایش نقد گذاشته واکنش شما به افزایش ۴۰۰ درصدی کودهای شیمیایی است ، شما را به قضاوت وجدانتان می‌سپاریم ، این گوی و این میدان .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.