“کرونا” و فرصتی که استارتاپ “همراه بازار کشاورزی” فراهم کرده است.

کرونا و شیوع اپیدمی آن این روزها موجب خانه نشینی بسیاری از هموطنان و بخصوص کشاورزان برای در امان ماندن از عوارض آن گردیده است که در نتیجه آن بسیاری از مشاغل بازار که نیاز به حضور فیزیکی مراجعان دارند را از رونق انداخته و یا حداقل با چالش جدی روبرو کرده است.

این امر( اپیدمی کرونا ) افزون بر رکود عجیب حاکم بر فضای کسب و کارها موجب شده تا در این آخرین روزهای سال ۹۸ بلایی مضاعف بر جان نحیف آنها عارض گردد و از فروشندگان و عوامل توزیع نهاده ها همچون انواع کود شیمیایی ،بذر ، سموم کشاورزی و …. گرفته تا واسطه ها و تقریبا کل زنجیره محصولات کشاورزی و دامپروری را درگیر خود کند.

اما در این موقعیت حساس اتفاقا تاثیر کسب و کارهای نو بیشتر خودش را نشان می دهد و از همین رهگذر مجموعه همراه بازار کشاورزی هم به عنوان برترین و کاملترین آنها می تواند نقش بسزایی در بازار کشاورزی ایفا کند .

مطالب مرتبط:
“کرونا” ، فرصتی برای قدرت نمایی کسب و کارهای اینترنتی
“ثمر” آنچه نیاز بازار کشاورزی کشور است.
کرونا و تاثیر آن بر بازار کشاورزی

مجموعه ای کامل و جامع که در آن می توان انواع تجهیزات ، ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، سموم، کود، بذر، انواع دام و …را پیدا کرد و به صورت مستقیم و بدون واسطه و به صورت آنلاین خرید و همزمان با کشاورزان و دامداران دیگر و یا مجموعه های معتبر آشنا شد ، خرید کرد و تفاوت آن را با سایر مجموعه های رقیب به وضوح دید.

با شرحی که بر شرایط پیش آمده رفت همچنان امیدواریم در این شرایط سخت ، ثمر بتواند به عنوان اولین بازار موبایلی برجسته در حوزه کشاورزی نقش خطیر خود را ایفا کند .
#مجید ضیایی پرور

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.